Depar Kurumsal Kimlik

Depar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd .Şti.

Sigortacılık konusundaki tüm bilgi ve birikimlerini tek çatı altında toplayan, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış ile çalışmalarını yürütmektedir.

Müşterilerinin sigortacılık konusundaki soru ve endişelerine, uzman kadrosuyla hızlı ve etkin çözümler sunar.

Farklı sigorta ürünleri hakkında müşterilerini detaylı olarak bilgilendirir ve müşterisinin tüm sigorta ihtiyaç ve beklentisine tek çatıda en uygun ürünü satın almasını sağlar.

 

Gizlilik
Depar Sigorta, tüm işlemlerinde gerek müşterilerinin ve gerekse çalıştığı kurum ve kuruluşlarının bilgilerinin özel olduğunu bilir ve bu bilgilerin gizlilik esasına çalışmasının her aşamasında gerekli hassasiyeti gösterir.

 

Güvenlik
Müşterilerinin bilgilerinin güvenli bir şekilde tutulması için, teknik, idari ve hukuki her türlü tedbirini almıştır. Bu konuda tüm çalışanları bilgili ve eğitimlidir.

 

Uzmanlık
Depar Sigorta, ekibinin tamamı sektörde uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit edecek ve en doğru çözümü sunacak uzman bilgisine sahiptir. Teknik personelleri “ANKARA Ticaret Odası”nda Sigortacılık Teknik Personeli olarak kayıtlıdır.

 

Zamanında ve Doğru çözüm
Depar Sigorta’nın tüm çalışanları, müşterilerine sunacağı hizmetin zamanında ve doğru olarak ulaştırılması gerektiğinin bilincindedir. Zamanında ve doğru çözümün sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için, şirket içi ve şirket dışı eğitim ve bilgilendirme çalışmalarını düzenli olarak yapmaktadır.

 

Kurumsal Kimlik
1997 yılında kurulan ve 5684 sayılı Sigortacılık kanunu uyarınca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği neshinde Ankara Ticaret Odasında 57/725 Ticaret Sicil No ile kayıtlı, T08527 –SANF Levha Kayıt No ile faaliyet gösteren DEPAR Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ne aittir.depar hakkimizda

 

Web Sayfamızda Kullanılan Dökümanların “Telif hakları Anadolu Hayat Emeklilik ve Anadolu Sigorta’ya aittir...