Depar Bireysel Hayat Sigortaları

Planlı Emeklilik Gelir Sigortası

Rahat bir gelecek için çok önemli bir adım atarak Anadolu Hayat Emeklilik ayrıcalığıyla emekli oldunuz ya da hayat sigortanızın süre sonu geldi. Geleceğinizle ilgili tüm kararlarınızda yanınızda olan Anadolu Hayat Emeklilik, size özel hazırladığı Planlı Emeklilik Gelir Sigortası’yla bu birikiminizi en iyi şekilde değerlendirmeye davet ediyor.

Planlı Emeklilik Gelir Sigortası ile size sunduğumuz farklı gelir seçeneklerinden kendinize uygun olanı tercih ederek bir yandan düzenli gelir alır diğer yandan poliçenizdeki tutarın değerlenmesini sağlarsınız. Dilerseniz de düzenli gelir almak yerine bu gelir tutarlarının poliçenizdeki toplu tutara ilave edilmesini talep edebilirsiniz. Böylece sonraki bir tarihte tekrar düzenli gelir almaya karar verirseniz, gelirleriniz daha yüksek olacaktır.

Kimler yararlanabilir?
56 yaşınızı doldurduysanız, Planlı Emeklilik Gelir Sigortası’ndan faydalanabilirsiniz.
Sigorta süresi ne kadar?
Sigortanız, poliçenizdeki toplu tutarı almadığınız sürece ömür boyu devam eder.
Yaşam kaybı halinde ne kadar ödeme yapılır?
Yaşam kaybı durumunda matematik karşılık tutarını* sevdiklerinize öderiz.

*Matematik karşılık tutarı: Sigorta şirketlerinin yükümlülüklerini karşılamak üzere ayrılan tutarlar ile bu tutarların yatırıma yönlendirilmesi sonucu elde edilen gelirden sigortalılara ayrılan kar payı karşılıkları toplamıdır.
Avantajlarım neler?
Vergi avantajı:
Yürürlükteki vergi mevzuatına göre tek primli Gelir Sigortası’ndan yapılan ödemelerin tamamı gelir vergisinden istisnadır.

Vergi indirimi ve uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti:


Acil durumlarda, S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.'nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetin maliyeti şirketimiz tarafından karşılanır.
Acil kapsamına girmeyen durumlarda kendiniz; acil olan ya da olmayan tüm durumlarda birinci derece yakınlarınız için ambulans hizmetinden %20 indirimli yararlanabilirsiniz.
Acil durumuna giren vakaların listesi için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim:

Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız durumunda, anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına başvurabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz tüm kurumların listesini incelemek için tıklayınız.
Ne kadar birikimle dahil olabilirim?
En az 5.000TL peşin primle bu ürüne sahip olabilirsiniz.
Gelir ödemelerimi ne sıklıkta alırım?
Gelir ödemelerinizi 3 ayda bir gerçekleştiririz.

Web Sayfamızda Kullanılan Dökümanların “Telif hakları Anadolu Hayat Emeklilik ve Anadolu Sigorta’ya aittir...