Depar Bireysel Hayat Sigortaları

Planlı Gelir Sigortası

Gelecek kaygısından uzaklaşmak için, Anadolu Hayat Emeklilik ayrıcalığıyla sahip olduğunuz hayat sigortanızın süre sonu geldi. Gelin şimdi elde ettiğiniz toplu parayı sizlere özel hazırladığımız Planlı Gelir Sigortası ile ömür boyu gelire dönüştürün ve gelecek günlerinizi rahat ve huzurlu geçirin. Anadolu Hayat Emeklilik geleceğinizle ilgili aldığınız tüm kararlarınızda yanınızda olmaya devam ediyor.

Planlı Gelir Sigortası ile size sunduğumuz farklı gelir seçeneklerinden kendinize en uygun olanı tercih ederek bir yandan düzenli gelir alır, diğer yandan poliçenizdeki tutarın değerlenmesini sağlarsınız. Dilerseniz de düzenli gelir almak yerine bu gelir tutarlarının poliçenizdeki toplu tutara ilave edilmesini talep edebilirsiniz. Böylece sonraki bir tarihte tekrar düzenli gelir almaya karar verirseniz, gelirleriniz daha yüksek olacaktır.

Kimler yararlanabilir?
18-56 yaşları arasındaysanız, Planlı Gelir Sigortası’ndan faydalanabilirsiniz.
Sigorta süresi ne kadar?
Sigortanız, poliçenizdeki toplu tutarı almadığınız sürece ömür boyu devam eder.
Yaşam kaybı halinde ne kadar ödeme yapılır?
Yaşam kaybı durumunda matematik karşılık tutarını* sevdiklerinize öderiz.

*Matematik karşılık tutarı: Sigorta şirketlerinin yükümlülüklerini karşılamak üzere ayrılan tutarlar ile bu tutarların yatırıma yönlendirilmesi sonucu elde edilen gelirden sigortalılara ayrılan kar payı karşılıkları toplamıdır.
Avantajlarım neler?
Vergi avantajı:
Yürürlükteki vergi mevzuatına göre tek primli Gelir Sigortası’ndan yapılan ödemelerin tamamı gelir vergisinden istisnadır.

Vergi indirimi ve uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti:


Acil durumlarda, S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.'nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetin maliyeti şirketimiz tarafından karşılanır.
Acil kapsamına girmeyen durumlarda kendiniz; acil olan ya da olmayan tüm durumlarda birinci derece yakınlarınız için ambulans hizmetinden %20 indirimli yararlanabilirsiniz.
Acil durumuna giren vakaların listesi için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim:

Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız durumunda, anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına başvurabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz tüm kurumların listesini incelemek için tıklayınız.
Ne kadar birikimle dahil olabilirim?
En az 5.000TL / 3.000 $ / 2.500 € peşin primle bu ürüne sahip olabilirsiniz. ABD doları ve avro ödemeleriniz, ödeme tarihindeki TCMB döviz alış kuru üzerinden TL olarak tahsil edilir.

Sigorta başlangıcında belirlenen para birimi daha sonra değiştirilemez.
Gelir ödemelerimi ne sıklıkta alırım?
Gelir ödemelerinizi 3 ayda bir gerçekleştiririz.

Web Sayfamızda Kullanılan Dökümanların “Telif hakları Anadolu Hayat Emeklilik ve Anadolu Sigorta’ya aittir...