Depar Bireysel Hayat Sigortaları

Planlı Gelecek Sigortası

Hayatınız sizin için olduğu kadar sevdikleriniz için de değerli!

Planlı Gelecek Sigortası ile gelecekte sahip olmak istedikleriniz için şimdiden yatırım yaparken, hayattaki riskler karşısında sevdiklerinizi de koruma altına alırsınız.

Dilerseniz, sigorta sona erdiğinde elde edeceğiniz toplu tutarın ne olması istediğinize karar verin, ödemeniz gereken primi sizin için hesaplayalım. Ya da geleceğiniz için ayırabileceğiniz prim tutarını siz söyleyin, süre sonunda ne kadar toplu tutar elde edebileceğinizi hemen hesaplayalım.
Kimler yararlanabilir?
18 ila 60 yaş arasında ve sağlıklıysanız Planlı Gelecek Sigortası'nın toplu para ve güvence imkânlarından faydalanabilirsiniz.
Sigorta süresi ne kadar?
Sigorta süresi 10 yıldır.
Hangi teminatları içerir? Teminat tutarlarını nasıl belirlerim?
Planlı Gelecek Sigortası yaşam kaybı teminatını içerir.

Süre sonunda almak istediğiniz toplu tutar, aynı zamanda sigorta süresi boyunca yaşam kaybı teminatınızı oluşturur. Teminat tutarını, sigorta başlangıç tarihinde beklenti ve tercihlerinize göre siz belirlersiniz.
Yaşam kaybı halinde ne kadar ödeme yapılır?
Başlangıçta belirlediğiniz teminat tutarı ve sigorta süresi içinde elde ettiğiniz kâr paylarının toplamını sevdiklerinize öderiz.
Süre sonunda toplu paramı nasıl alırım?
Kar paylı kapitalinizi toplu olarak alabilirsiniz.
Avantajlarım neler?
Vergi avantajı:
Kendiniz, eş ve küçük çocuklarınız için yaptığınız ödemelerde ödediğiniz primin tamamını; primi ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15'ini ve asgari brüt ücretin yıllık tutarını geçmemek koşuluyla, içinde bulunduğunuz aydaki vergi diliminize göre %15 ila %35 arasında değişen oranlarda gelir vergisi matrahınızdan indirebilirsiniz.

Vergi indirimi ve uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti:


Acil durumlarda, S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.'nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden 200 TL/150 $ /150 € ve üzerinde prim ödemeniz durumunda faydalanabilirsiniz. Bu hizmetin maliyeti şirketimiz tarafından karşılanır.
Acil kapsamına girmeyen durumlarda kendiniz; acil olan ya da olmayan tüm durumlarda birinci derece yakınlarınız için ambulans hizmetinden %20 indirimli yararlanabilirsiniz.
Acil durumuna giren vakaların listesi için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim:

Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız durumunda, anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına başvurabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz tüm kurumların listesini incelemek için tıklayınız.
Ne kadar ödeyerek dahil olurum?
Aylık en az 150 TL/ 100 $/ 100 € ya da tek seferde en az 10.000 TL/ 6.000 $/ 5.000 € ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.
Primlerimi nasıl ödeyebilirim?
Primlerinizi ister tek seferde toplu olarak; isterseniz de yıllık, 6 aylık, 3 aylık veya aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Ödeme tutarınızı TL'nin yanı sıra ABD doları veya avroya endeksli olarak belirleyebilirsiniz. ABD doları ve avro ödemeleriniz, ödeme tarihindeki TCMB döviz alış kuru üzerinden TL olarak tahsil edilir.

Sigorta başlangıcında belirlenen para birimi daha sonra değiştirilemez.

Web Sayfamızda Kullanılan Dökümanların “Telif hakları Anadolu Hayat Emeklilik ve Anadolu Sigorta’ya aittir...